Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE: DORNA SMANTANA PT GATIT,HOCH BRANZA RASA PIZZAMC EMENTALER FELII,HOCCHLAND ALMETTE VERDEATA,PREMIUM CASACVAL SOFIA,DELAT ICRE STIUCA,CAROLI SUNCA PRAGA,FL MUSCHI FILE ,FILSAM SCARICICA DIN PIEPT PORC,FILSAM CIOLAN DEZOSAT AFUMAT,CAMPIS SALAM SINAIA FELI,BURAT VITA PREFIARTA INTEGRA, PULPE PUI CU OS GASTRO ATM TRA,FICAT PUI TAVA ,STEAK DIN COTLET,CEAFA PORC F OS VACUM,SCARICICA DE PORC HONEY,FLEICA DEGRESATA INTERIM VRAC,PULPA DEZ VITA ,MICI BUCUR , SIBIU PATE PORC,DR OETKER MUSLI CIOCOLATA,NESQUIK DUO CEREALE,PIRIFARM SARE HIMALAIA,PAMBAC FAINA 000,BEST ARAHIDE SARE,KINDER CHOCOLATE T4,CIOCOLATA MILKA LAPTE,CIOMILKA CAPSUNI SI IAURT,7 DAYS CROISSANT SAMPANIE,1.5 SCWEEPS MANDARINE,BORSEC APA CARBO STICLA
- Număr anunț
- DA28512920
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.963 RON
- Valoare atribuită
- 1.963 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.