Atribuită
Cumpărare directă
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE S.R.L. prin imputernicit MIDA SRL oferteaza un vehicul DACIA LODGY STEPWAY BLUE DCI 95 CP cu urmatoarele caracteristici/dotari tehnice: A.B.S. + E.B.D.+ A.F.U. + E.S.P. + A.S.R + H.S.A. Airbag-uri frontale si laterale pentru sofer si pasager fata Sistem de monitorizare presiune pneuri Regulator-limitator de viteza (Cruise Control) Proiectoare de ceata cu ornament crom satinat Aer conditionat cu reglare manuala Scaun sofer cu reglaj pe inaltime + cotiera centrala fata Volan imbracat in piele reglabil pe inaltime Jante de otel structurale 16'' cu capace Bayadere Manere deschidere usi din exterior negre Tapiterie textila Stepway Bare de pavilion longitudinale dark metal Ornament fata/spate cu aspect crom satinat Baghete laterale de protectie negre Radio DAB 2DIN 2x15W cu satelit de comanda pe volan, priza Jack, USB si Bluetooth® Perioada de valabilitate a ofertei: pana la data de 31-08-2021 Pretul final poate suferi modificari in cazul in care noi reglementari legale adauga sau modifica orice taxe incluse in pret (inclusiv modificare cota TVA, introducere accize etc.) sau impun modificarea tehnica a modelului de vehicul comandat. Intelegem ca, in cazul in care acceptati prezenta Oferta, contractul de furnizare care se va semna de catre parti fi cel anexat prezentei Oferte. Valabilitatea ofertei este conditionata de indeplinirea dispozitiilor legale de catre Achizitor in ceea ce priveste legalitatea achizitiei.
- Număr anunț
- DA28576944
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 34110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.176 RON
- Valoare atribuită
- 67.176 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.