Atribuită
Cumpărare directă
Pachet papetarie: 1.Auocolant A4 42 lei x 3top; 2.Biblioraft 7.50 lei x 65buc; 3.Cutii de arhivare 12 lei x 500 buc; 4.Cub hartie alb 4.20 lei x 10 buc; 5.Cub notite 10.92 lei x 10 buc; 6.Carton alb A4 58 lei x 2 top; 7.Camasi arhiva 16 lei x 400 buc; 9.Dosar carton plic 0.59 lei x 150 buc; 10.Dispozitii plata 2.42 lei x 12 bl; 11.Etichete biblioraft 2.75 lei x 10 set; 12.Fisa magazine 0.42 lei x 1500 buc; 13.Hartie A4 14.50 lei x 100 top; 14.Hartie scris A4 29.50 lei x 10 top; 16.Mapa carton 8.40 lei x 100 buc; 19.Registru casa autocop 12.6 lei x 5 bl; 20.Registru ordin de plata 30 lei x3 bl; 21. Separatoare 12.98 leix 1 set.
- Număr anunț
- DA28627924
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.806 RON
- Valoare atribuită
- 16.806 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.