Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Accesorii de birou Liniar -1buc x1,50 Suport pix - 1buc x15 Index -2 buc x7 Baterii R6 - 66 buc x3 Baterii 9v -2buc x13 Pic resciere -4 buc x3,5 Stilou -1 buc x35 Plic burduf - 70buc x1,50 Plic C4 10 buc x1,50 Dosare plic 20 buc x0,70 Folii 2 set x10 Marker tabla 34 buc x 3 Bureti tabla 24 buc x 4 Scotch cu suport 5buc x 6 Calculator 1 buc x 65 Capsator 4 buc x 25 Capse 10buc x 2 Stick 64gb 1buc x 75 Buretiera gel 1buc x 5 Mouse 1 buc x 48 Carton A4 1 top x 50 Carton lucios A4 1 top x150
- Număr anunț
- DA28601321
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA I.G.DUCA PETROSANI (CUI 16171724)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.007 RON
- Valoare atribuită
- 1.007 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.