Atribuită
Cumpărare directă
Pachet birotice si papetarie: Hartie Xerox A4 5x14; Hartie Xerox A3 2x29.50; Carton A4 alb 3x42; Cub hartie autoadeziv 3x10.08; Corector banda 3x6.72; Agrafe mari 3x5.88; Agrafe mici 3x1.68; Capse mari24/6 6x1.68; Index 3x5.88; Pix albastru 9x0.84; Pix negru 3x0.84; Marker permanent 3x3.36; Lipici solid mare 2x6.72; Folii pvc 1x10,08; Dosare PVC 20x0.84; Dosare sina 10x0.59; Dosare plic 40x0.59; Evidentiator div cul 6x2.52; Creion mecanic 0.7mm 3x10.82; Mine creion mecanic 0.7 3x3.36; Tavite documente 6x8.40; Clipsuri mici 3x5.04; Clipsuri mari 3x12; Alonje plastic 8x6.30; Capsator mare 1x22,69; Decapsator 1x3,36; Rigla 2x5,04; Perforator mare 1x40; Biblioraft 10x6,30; CD 10x1; DVD 10x1,50; Plic CD/DVD 20x0,17; Dezinfectant 3x125.
- Număr anunț
- DA28524115
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.197 RON
- Valoare atribuită
- 1.197 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.