Atribuită
Cumpărare directă
Diverse accesorii de birou: Hartie Xerox A4 25x14; Marker negru 20x3,36; Cub autoadeziv hartie 10x10,08; Folii PVC 5x10,08; Alonje 10x6,30; Coperti arhiva 200x16; Sfoara 8x3,75; Index 15x5,88; Evidentiator 20x2,52; Cutter 5x6,30; Foarfeca 5x6,30; Folii laminat A4 5x48; Picuri C5 1cutx350; Plicuri C4 1cutx300; Plicuri C6 1cutx450; Mapa 10x24,98; Autocolant A4 4x42; Carton alb A4 5x42; Dosar PVC 50x0,84; Biblioraft 20x6,3; Pix gel negru 30x1,68; Plic C5 maro 2cutx450.
- Număr anunț
- DA28514711
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.149 RON
- Valoare atribuită
- 7.149 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.