Atribuită Cumpărare directă

Pat gradinita stivuibil verde , Picioare suprainaltare pat stivuibil (21seturi verzi, 7 seturi galbene si 7 seturi portocalii), Saltea pat gradinita stivuibil 01

Număr anunț
DA28627613
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.310 RON
Valoare atribuită
3.310 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.310 RON

din 3.310 RON estimat