Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de 34 Paturi gradinita albastre, cu dimensiunea fiecare (L x l x h) de 1330x580x160 mm pentru Gradinita Budesti din sat Budesti, comuna Budesti, judetul Valcea. - Culoare de baza pat gradinita : albastru . - Material rama metalica si fibra plastifiata rezistenta. Demontare usoara cu sky. - Colturile si muchile sunt rotunjite - Usor stivuibil pana la 15 bucati - Lavabil, demontabil, usor si rezistent - Se pot monta 4 rotile de 50mm - Produs conform normelor internationale EN-71 /1/2/3 - Garantie 36 luni - Livrare gratuita. Se va prezenta certificat de garantie si declaratie de conformitate.
- Număr anunț
- DA28626420
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- FURNISSA SRL (CUI 24089030)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.685 RON
- Valoare atribuită
- 3.685 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.