Atribuită Cumpărare directă

Obiectul achizitiei consta in achizitia unui Certificat digital cu o durata de validare de 1 an, in conformitate si cu respectarea cerintelor si specificatiilor Caietului de sarcini, document atasat la campul Documente atasate, la prezenta achizitie. Furnizorul isi va asuma indeplinirea cerintelor si va transmite pe adresa de e-mail georgiana.jianu@distributie-energie.ro, documentul privind modalitatea/dovada indeplinirii acestora.

Număr anunț
DA28608638
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI 21788662)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare atribuită
1.290 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290 RON

din 1.290 RON estimat