Atribuită Cumpărare directă

AC DORESTE ACHIZITIA DE LUCRARI DE INTRETINRE DRUM DC149 DIN COMUNA DOFTEANA, CU O SUPRAFATA DE 3088 MP .

Număr anunț
DA28597206
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
CAPITAL INVEST SRL (CUI 22227226)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423.056 RON
Valoare atribuită
423.056 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423.056 RON

din 423.056 RON estimat