Atribuită
Cumpărare directă
Pachet interactiv IQBoard Foundation ST 100" - Creative Minds Intr-o lume in care copiii cresc inconjurati de tehnologie, educatia interactiva vine ca o completare fireasca a metodelor clasice de predare, facilitand colaborarea profesor-elevi in clasa si oferind studentilor un grad ridicat de independenta, stimulandu-le gandirea si imaginatia. Predarea interactiva ofera elevilor posibilitatea de a interactiona cu metode diferite de invatare intr-un mod antrenant si placut. Pentru a veni in intampinarea nevoilor educatiei interactive si in sprijinul unitatilor de invatamant care doresc sa faca pasul spre educatia moderna, am creat pachete interactive special adaptate mediului educational din Romania. Pachetul interactiv IQBoard Foundation ST 100" Creative Minds are la baza tabla interactiva Foundation cu diagonala de 100" | 254 cm. Folosind tehnologia de ultima-generatie Digital Vision Touch, tablele interactive Foundation mizeaza pe usurinta in utilizare pentru profesori si pe functionalitatea incorporata, actualizand experienta de predare la un nivel high-tech pentru invatamantul prescolar, primar, gimnazial, liceal sau universitar. Pachetul interactiv IQBoard Foundation ST 100" - Creative Minds este format din: • - Tabla interactiva IQBoard Foundation 100"; • - Videoproiector ST Canon LV-WX310ST; • - Suport profesional pentru videoproiector; • - Software in limba romana. Tabla interactiva Foundation cu diagonala de 100" | 254 cm se integreaza nativ cu solutiile de inv
- Număr anunț
- DA28659593
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Constantin Dobrescu (CUI 5050549)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 39292100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.933 RON
- Valoare atribuită
- 7.933 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.