Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat YOKI KW12IG inverter 2ani garantie, cu KIT INSTALARE inclus 3ml,si montaj Detalii Produs Capacitate de racire 12000 BTU/h Ventilare Da Timer Da Filtre - Filtru antibacterian Functii - Self-diagnosis;- Auto-protection;- Sleep;- Dezghetare inteligenta;- Auto Restart Telecomanda Da Capacitate De Racire Capacitate exacta de racire 12970 BTU/h Clasa energetica racire A++ Putere consumata la racire 1400 W Intensitate curent la racire 4.5 A EER 6.1 Capacitate De Incalzire Capacitate de incalzire 12970 BTU/h Clasa energetica incalzire A+ Putere consumata la incalzire 1500 W Intensitate curent la incalzire 4.4 A COP 4.0 Unitate Interioara Dimensiuni (IxLxA) 275 x 790 x 200 mm Greutate unitate interioara 9 kg Zgomot unitate interioara 42 dB Dezumidificare 1.4 l/h Unitate Exterioara Dimensiuni (IxLxA) 596 x 842 x 320 mm Greutate unitate exterioara 31 kg Zgomot unitate exterioara 61 dB Agent de racire R410a Alte Detalii Altele - Debit de aer (m3/h): 560/480/41/290; - Alimentare: 1 Faza / 220-240 V / 50 Hz - Diametru teava lichid (mm): 6 - Diametru teava gaz (mm): 9.52 Transport inclus.
- Număr anunț
- DA28618309
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE SERVICII PUBLICE PLOIESTI (CUI 1343872)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.470 RON
- Valoare atribuită
- 1.470 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.