Atribuită Cumpărare directă

CEXV49 CEXV-49 C-EXV49 C-EXV 49 CARTUS TONER BLACK ; CARTUS Océ Toner ORIGINAL 9600/TDS300/TDS320/ TDS400/TDS450/TDS600 Type B5 (2 x Toner) 25001843

Număr anunț
DA28613403
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IALOMITA (CUI 9677975)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.193 RON
Valoare atribuită
1.193 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.193 RON

din 1.193 RON estimat