Atribuită
Cumpărare directă
CF280X (80X) CARTUS TONER BLACK (6900 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO 400 M401A M401DN M425DN 2 buc CF287X 87X CARTUS TONER BLACK 18K ORIGINAL HP M501DN M 506 DN M506DN M506N M 506 N M 506X M 506X CE505A (05A) CARTUS TONER BLACK (2300 PAG) ORIGINAL HP LASERJET P2035 P2050 P2055 P2034 P2036 P2056.
- Număr anunț
- DA28574541
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.135 RON
- Valoare atribuită
- 2.135 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.