Atribuită Cumpărare directă

CARTUSE TONERE HP 49X;HP 53X;HP 55X;HP 05X

Număr anunț
DA28501326
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centru Judetean Harghita (CUI 20659929)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.446 RON
Valoare atribuită
9.446 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.446 RON

din 9.446 RON estimat