Atribuită
Cumpărare directă
schelet din metal vopsit blatul, spatarul si cuierul sunt realizate din lemn de brad picioarele sunt echipate cu dopuri din plastic pentru protejarea podelelor si pentru echilibrarea bancii suportul de pantofi este realizat din metal agatatoarele pentru haine sunt din metal, rezistente dimensiuni: 2 m (L) x 0,4 m (l) x 1,7 m (h) detalii pe www.prosportequipment.ro
- Număr anunț
- DA28560282
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Oras Buhusi (CUI 29143459)
- Furnizor / câștigător
- PROSPORT SRL (CUI 5277275)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.689 RON
- Valoare atribuită
- 2.689 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.