Atribuită Cumpărare directă

DETARTRANT Obiectele sanitare devin strălucitor de curate, fără depuneri de piatră sau de rugină.

Număr anunț
DA28586598
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
CRIPART CRIS SRL (CUI 25836223)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.975 RON
Valoare atribuită
2.975 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.975 RON

din 2.975 RON estimat