Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT VASE 0.800ml 8.50;/1L 9.22 . Detergent lichid pentru spalarea vaselor, cu un excelent raport calitate/pret. Cu formula sa activa si densa, indeparteaza eficient grasimea. Este uimitor de puternic impotriva grasimii si formeaza o spuma ce dureaza mult. include o serie de variante ce contin arome placute pe care le cunosti din natura.
- Număr anunț
- DA28586284
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- CRIPART CRIS SRL (CUI 25836223)
- Cod CPV
- 39831210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.132 RON
- Valoare atribuită
- 3.132 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.