Atribuită
Cumpărare directă
Pijamale dama din bumbac, bluza cu nasturi, buzunare si pantaloni cu elastic in talie, Marimea: M -34 buc, L- 33 buc, XL - 33 buc. Pijamale barbati din bumbac, bluza cu nasturi, buzunare si pantaloni cu elastic in talie, Marimea: M - 25 buc, L - 25 buc, XL - 25 buc, XXL - 25 buc Tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA28501685
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
- Furnizor / câștigător
- CRIPART CRIS SRL (CUI 25836223)
- Cod CPV
- 18318300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.