Atribuită
Cumpărare directă
Categorie: mixer cu amplificare Tip: analogic Raspuns in frecventa: 20 Hz - 20 kHz Numar canale: 8 Numar canale mono (mic/line): 4 Numar canale stereo (line): 4 Putere: 2 x 1000 W @4Ω Canale intrare: 4 Mic/Line + 2 Mic/Stereo-USB + 2 Stereo-Line Canale iesire: master A+B, Aux :1, Monitor:1 Iesire balansata: da Iesire putere: Speakon Bus: 3xAUX Functii canal intrare: gain, EQ (hi,mid,lo), FX, AUX, MON, PAN Indicator peak: da Indicator nivel: da EQ: 9 bezi stereo Efecte: 2 canale efecte digitale, 100 preseturi + 20 user Auxiliare: 1 Pre, 1 Post, 1 Pre/Post switchable (MON, FX, AUX) Interfata USB: da USB Audio 2 IN/2 OUT: Interfata audio 4x4 canale USB, 24 biti/96 kHz cu MIDI Display: OLED, 128 x 64 pixels Tensiune phantom: +48V Tensiune alimentare: 100 V/240 V AC, 50 Hz/60 Hz Alimentare: cablu alimentare IEC Consum: 450 W (1/8 Putere) Dimensiuni: 38.8 x 161.7 x 362.5 mm Greutate: 9.0 kg Functie pedala: Effect on/off Accesorii optionale: kit montare in rack, pedala
- Număr anunț
- DA28567746
- Autoritate contractantă
- SCOALA DE ARTE (CUI 3897246)
- Furnizor / câștigător
- DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
- Cod CPV
- 32343100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.536 RON
- Valoare atribuită
- 5.536 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.