Atribuită Cumpărare directă

CARACTERISTICI GENERALE Utilizare Rezidential Suprafata de montare Perete Suprafata acoperita:racire/incalzire :37/25 MP Capacitate generala 12000 BTU Capacitate de racire 14400 BTU Capacitate de incalzire 12000 BTU Eficienta energetica racire A++ Eficienta energetica incalzire A+ Temperatura minima de operare racire (-°C) 15 Temperatura maxima de operare racire (°+C) 50 Temperatura minima de operare incalzire (°-C) -15 Temperatura maxima de operare incalzire (+°C) 30 Tehnologie WI-FI READY(modulul WI-FI se achizitioneaza separat) Tip filtru-LAVABIL Tip compresor Rotativ Numar trepte ventilator 3 Inverter Da Kit de instalare in limita a trei metri- inclus UNITATE INTERNA Debit de aer unitate interna 570 m3/h Nivel de zgomot unitate interna 53 dB Culoare unitate interna Alb Lungime unitate interna 805 mm Latime unitate interna 194 mm Inaltime unitate interna 285 mm Greutate unitate interna 7 Kg EFICIENTA ENERGETICA Coeficient randament sezonier la racire SEER 6.1 Coeficient randament sezonier la incalzire SCOP 4 FUNCTII Dezumidificare Incalzire Racire Ventilatie SPECIFICATII TEHNICE Tensiune alimentare 230 V Agent de racire R 410 UNITATE EXTERNA Debit de aer unitate externa 1800 m3/h Nivel de zgomot unitate externa 59 dB Culoare unitate externa Alb Lungime unitate externa 770 mm Latime unitate externa 300 mm Inaltime unitate externa 555 mm Greutate unitate externa 26 Kg

Număr anunț
DA28502657
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI 15449068)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat