Atribuită Cumpărare directă

Pachet tipizate Mapa - 100 buc Adeverinta A4, 25/set - 20 set Adeverinta A5, 50/set - 10 set Coperta arhivare caserat 2 buc/set - 600 set Hartie A4 multifunctionala 1000 coli - 26 top

Număr anunț
DA28572598
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI 23265350)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.428 RON
Valoare atribuită
3.428 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.428 RON

din 3.428 RON estimat