Atribuită Cumpărare directă

Tampon super absorbant pt lehuze xxl;Camp tristratificat 75/90 cm;Campuri sterile u.f. 45/75 cm

Număr anunț
DA28596825
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
ASTRID-RT SRL (CUI 14099924)
Cod CPV
33771100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.430 RON
Valoare atribuită
7.430 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.430 RON

din 7.430 RON estimat