Atribuită
Cumpărare directă
Monitor de studio activ Yamaha HS 8 WH Monitor activ de referinta pe 2 cai, bi-amplificat, cu port bass-reflex Difuzor de medii-joase de 8" inch si tweeter dom de 1" inch Putere dinamica de 120W Intrari prin mufe XLR si TRS ce accepta semnal balansat si nebalansat Control de volum pentru ajustarea precisa de nivel a intregului sistem Comutatoare pentru Room Control si High Trim Comutator de taiere a joaselor Ecranare magnetica Frecventa de crossover: 2 kHz Raspunsul in frecventa general: 38 Hz - 30 kHz (-10 dB) Dimensiuni: 250 x 390 x 344 mm (L x A x I) Greutate: 10.2 Kg
- Număr anunț
- DA28619789
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125 RON
- Valoare atribuită
- 1.125 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.