Atribuită Cumpărare directă

Dotări echipamente sonorizare și lumini pentru obiectivul de investiție ,,Reabilitare, modernizare și dotare Cămin Cultural 2 Mai, Comuna Limanu, județul Constanța'', conform formularului F4 - Lista cu cantitatile de dotari din cadrul proiectului tehnic aferent proiectului. Termelul de livrare al produselor este 25.08.2021.

Număr anunț
DA28565736
Autoritate contractantă
COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
48952000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.936 RON
Valoare atribuită
74.936 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.936 RON

din 74.936 RON estimat