Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL 1 400313 - 1 BUC PARROT FA-FB600L 405449 -1 BUC MAPEX TND7285TDK CYMBAL SET 400246 -1 BUC TOBA MARE PARROT 24 TOLI 105-14 F 251157 - 1 BUC Meinl 14" Brass Marching Cymbal 400304 - 1 BUC Parrot 6433 L

Număr anunț
DA28507791
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37310000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.455 RON
Valoare atribuită
11.455 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.455 RON

din 11.455 RON estimat