Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL 2 148014 - 3 CUTII Vandoren Classic 2 Sax Sopran 386858 - 10 CUTII Vandoren V21 2.5 Sax Alto 168070 - 5 CUTII Vandoren V12 2,5 Clarinet Sib 412512 - 4 CUTII PARROT 7C MUSTIUC TROMPETA 100258 - 10 CUTII Bach Valve Oil 760.572 406158 - 2 BUC Classic Cantabile Trumpet &... 409347 - 2 BUC Jupiter JCM-TRK1 Kit
- Număr anunț
- DA28507787
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.934 RON
- Valoare atribuită
- 2.934 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.