Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni: 14G / 16G - Dispozitiv automat utilizat pentru proceduri biopsice mamare, prostatice, hepatice, renale. - Mandren cu varf ascutit oblic, dupa armare prin impingere usoara depaseste canula, cu fanta laterala taioasa si striatii pentru asigurarea unei recoltari sigure si in cantitate mare - Canula cu pereti foarte subtiri, din otel de inalta performanta, foarte ascutita, gradata la fiecare centimetru - Marcaj echogenic pentru ghidarea interventiei - distantator care faciliteaza pozitionarea acului in interiorul pistolului - Marcajele acelor sunt realizate cu raze magnetice, atoxice, fara vopsea - Fiecare ac este ascutit si verificat individual, taisul si orificiile de pe canula sunt executate manual

Număr anunț
DA28550722
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat