Atribuită Cumpărare directă

Ac mielo aspiratie sternala si iliaca PERFECTUS / MED-S 16G/45MM = 20 BUC 15G/60MM = 20 BUC LIVRARE LA BALOTESTI PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28536786
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520 RON
Valoare atribuită
1.520 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520 RON

din 1.520 RON estimat