Atribuită
Cumpărare directă
Kit husa Steril Ultra-Pro II - dispozituvul de unica folosinta utilizat in timpul manevrelor biopsice ecoghidate - husa sterila din CIV-Flex latex-free telescopically-folded - CIV-Flex asigura o protectie sporita evitand contaminarea incrucisata ( medic-sonda-pacient) - extremitatea superioara a husei este 3D si asigura o ecovizibilitate sporita in timpul procedurii Kitul contine: 1 plic gel Aquasonic 100 de 20g un camp steril husa sterila in CIV-Flex 3D 14 x 91.5 cm 2 benzi elastice colorate (rosu) set ghiduri pentru punctii ecoghidate 14G - 23G
- Număr anunț
- DA28513592
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33141329-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.146 RON
- Valoare atribuită
- 1.146 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.