Atribuită Cumpărare directă

N3006VN3500EMEA01 Laptop Dell Vostro 3500 cu procesor Intel Core i5-1135G7, 15.6", Full HD, 8GB, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics , Windows 10 Pro, Accent Black

Număr anunț
DA28595381
Autoritate contractantă
COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857 RON
Valoare atribuită
2.857 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857 RON

din 2.857 RON estimat