Atribuită
Cumpărare directă
SSD extern 1 TB, Display-LED, Diagonală-Minim 164cm, Rezolutie-3840x2160, Aspect ratio-16:9, Output sound-20 W, Tunner TV-Digital TV: DVB-T/C, Power- AC 220 - 240V Standard European, 50/60Hz, Accesorii-Telecomanda, Cablu alimentare, Manual in limba romana, Garanție 2 ani, Alte specificații-Înregistrare pe USB.
- Număr anunț
- DA28580149
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.394 RON
- Valoare atribuită
- 2.394 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.