Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara intentioneaza sa achizitioneze produse informatice „Pachet unitati hardware +HDD extern", dupa cum urmeaza: - 5 buc surse neintreruptibile de curent (UPS) NJOY Keen 600, 600VA/360W, Line Interactive, Regulator automat de tensiune, Repornire automata; - 3 buc HDD extern Seagate Expansion 4TB, USB 3.0, Negru. Produsele trebuie sa fie noi, intacte si in ambalaj sigilat. Achizitia este realizata de Autoritatea pentru Reforma Feroviara (A.R.F.) in cadrul proiectului POIM 2014+ 139895 (Contract de finantare nr.91 RUIC 186 din 15.03.2021). Persoana de contact: Adela BÂRSAN Telefon :0726.188.233
- Număr anunț
- DA28576239
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.828 RON
- Valoare atribuită
- 1.828 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.