Atribuită Cumpărare directă

RAR BRASOV ( 1366/23.08.2021 ) : Rola furtun tip C MSZ 15 bari= 2buc, rola furtun CNBOP tip C 15 bari=2 buc, Hidrant portativ tip IIC dn 80= 1 buc, Verificare presiune intalatie hidranti= 1 buc, verificare hidrant interior=2buc, verificare hidrant ext suprateran= 1buc, verificare hidrant ext subteran= 2buc, teava refulare tip C cu robinet= 3buc Conf oferta 670

Număr anunț
DA28647440
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
Cod CPV
44482200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.774 RON
Valoare atribuită
1.774 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.774 RON

din 1.774 RON estimat