Atribuită
Cumpărare directă
1 21-D1/15/40/20 Rosneft Revolux D1 15w-40 (20 L.)(21-D1/15/40/20) buc 3.00 183.38 2 RP70-050 Supapa de siguranta RP-70 (Belarus)(RP70-050) buc 1.00 208.13 3 75-007-01 Supapa de suprapresiune R-80(75-007-01) buc 1.00 33.61 4 FT65.48.055 Releu de viraj FT754(FT65.48.055) buc 1.00 16.81 5 FT700.37.128 Furcă c/v FT704*754(FT700.37.128) buc 1.00 42.02 6 820-4635022 Arcul s/s MTZ-1221(820-4635022) buc 1.00 25.21 7 3912.3769-03 Întrerupător semnal de viraj MTZ ( cu cabluri)(3912.3769-03)buc 1.00 92.44 8 738.3747-30 Releu de conducere demaror 12V MTZ tip nou(738.3747-30) buc 1.00 12.61 9 UR-2 Regulator de tensiune MTZ (7901.3702 G3) 14V 5A(UR-2) buc 2.00 33.61
- Număr anunț
- DA28541850
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- MASTER LUX SRL (CUI 18563694)
- Cod CPV
- 16810000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.048 RON
- Valoare atribuită
- 1.048 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.