Atribuită Cumpărare directă

BX304 Fir polipropilena 3/0,BX302 BIOPRO 4/0 75CM 18.7MM 3/8, BX132 Fir acid poliglicolic BICRIL 4/............

Număr anunț
DA28637899
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.898 RON
Valoare atribuită
2.898 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.898 RON

din 2.898 RON estimat