Atribuită
Cumpărare directă
Pachet echipament sportiv contine urmatoarele: JUCATOARE 1. Echipament de joc dama Kempa Core 2.0 – 36 bucati ( 18 jucatoare x 2 culori ) 2. Echipament portar Kempa Core – 8 bucati ( 4 portari x 2 culori ) 3. Maleta portari Uhlsport Distinction – 8 bucati ( 4 portari x 2 culori ) 4. Tricou incalzire bumbac Kempa Promo – 22 bucati ( 18 jucatoare + 4 portari ) 5. Bluza incalzire Kempa Peak – 22 bucati ( 18 jucatoare + 4 portari ) 6. Pantaloni dama antrenament Kempa Performance – 22 bucati ( 18 jucatoare + 4 portari ) 7. Sosete Kempa ( set 3 perechi ) – 22 bucati 8. Trening dama prezentare Kempa Core 2.0 – 22 bucati ( 18 jucatoare + 4 portari ) 9. Bermude bumbac Kempa Core 2.0 – 22 bucati ( 18 jucatoare + 4 portari ) 10. Tricou dama bumbac Kempa Core 2.0 – 66 bucati ( 18 jucatoare + 4 portari x 3 culori ) 11. Geanta Kempa 75 litri – 22 bucati ( 18 jucatoare + 4 portari ) 12. Geanta rucsac Kempa K-line- 22 bucati ( 18 jucatoare + 4 portari ) STAFF TEHNIC 1. Tricou polo Kempa Classic – 12 bucati ( 6 persoane x 2 culori ) 2. Trening Kempa Core 2.0 Poly – 6 bucati 3. Bermude bumbac Kempa Core 2.0 – 6 bucati 4. Tricou bumbac Kempa Promo – 6 bucati 5. Geanta Kempa 75 litri – 6 bucati 6. Geanta rucsac Kempa K-line- 6 bucati ACCESORII 1. Bidon apa Kempa – 24 bucati 2. Suport bidon apa Kempa – 2 bucati 3. Clister Select – 10 bucati 4. Minge handbal Kempa Spectrum Synergy Pro – 5 bucati Oferta include si costurile de: Inscriptionare echipamente.
- Număr anunț
- DA28641753
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL DEVA (CUI 41668229)
- Furnizor / câștigător
- FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
- Cod CPV
- 18412000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.680 RON
- Valoare atribuită
- 51.680 RON
- Data publicării
- 27.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.