Atribuită Cumpărare directă

Tchoukball 4 fețe; dimensiunile unei fețe: 180cm x 75cm x 80cm; Greutate: 20 kg

Număr anunț
DA28635841
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172 RON
Valoare atribuită
1.172 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172 RON

din 1.172 RON estimat