Atribuită
Cumpărare directă
Pachet inscriptionare echipamente contine urmatoarele: Tricouri de joc FRH Liga - 24 buc Sort/pantaloni portar de joc FRH Liga - 19 buc Tricouri de tip Polo - 16 buc Bluza trening de prezentare - 54 buc Tricou bumbac, timp liber - 73 buc Geaca toamna - 27 buc
- Număr anunț
- DA28617030
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
- Furnizor / câștigător
- FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
- Cod CPV
- 79820000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.495 RON
- Valoare atribuită
- 5.495 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.