Atribuită Cumpărare directă

Canapea examinare metalica • Schelet metalic, vopsit electrostatic argintiu • Tapiterie din piele ecologica • Cap rabatabil

Număr anunț
DA28540439
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.270 RON
Valoare atribuită
6.270 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.270 RON

din 6.270 RON estimat