Atribuită Cumpărare directă

Carucior pentru instrumentar medical si pansamente, cu doua polite, confectionat integral din inox. • Cadru confectionat din otel inoxidabil; • Politele superioara si inferioara confectionate din otel inoxidabil si prevazute cu protectii pe trei laturi; • Patru roti pivotante la 360 grade, doua cu frana; • Toate partile metalice sunt confectionate din otel inox crom-nichel 304 de cea mai buna calitate. Dimensiuni: Adancime: 500mm – Latime: 750mm – Inaltime: 850mm

Număr anunț
DA28531305
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
34911100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.700 RON
Valoare atribuită
11.700 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.700 RON

din 11.700 RON estimat