Atribuită Cumpărare directă

Ochelari fototerapie cu BONETA EYE MAX PREEMIE= 20bc.; REGULAR = 20 bc.; MICRO = 20 bc. Comanda ferma;

Număr anunț
DA28499757
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
33734000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740 RON
Valoare atribuită
1.740 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740 RON

din 1.740 RON estimat