Ofertă acceptată Cumpărare directă

REF. 251/20.11.2023 Paine alba feliata in forma 500g,chifle 50g

Număr anunț
DA34533139
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SF ANDREI" MANGALIA (CUI 24873363)
Cod CPV
15811500-1 · Produse de panificatie preparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.639.634 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
21.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.639.634 RON