Atribuită Cumpărare directă

PROCURARE COMUTATOR 0-1-2-3; -PROCURARE CONDENSATOR 20 mF; -MANOPERA DE INLOCUIRE; -TRANSPORT.

Număr anunț
DA28513433
Autoritate contractantă
PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
Furnizor / câștigător
ROVISAL SRL (CUI 19052507)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385 RON
Valoare atribuită
1.385 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.385 RON

din 1.385 RON estimat