Atribuită Cumpărare directă

Capace din carton duplex de 300g/mp. La pret NU se adauga cota de 19% TVA astfel: pt cupiura de 50 lei - 5.000 buc. pt cupiura de 100 lei - 5.000 buc. pt cupiura de 200 lei - 3.000 buc.

Număr anunț
DA28557009
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
SILCO-H SRL (CUI 4466403)
Cod CPV
30199760-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.730 RON
Valoare atribuită
2.730 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.730 RON

din 2.730 RON estimat