Atribuită Cumpărare directă

Banderole bani pentru fiecare cupiura in culori diferite,din hartie de 70g/mp,lipite si taiate. La pret NU se adauga cota de 19%TVA, astfel: pt cupiura de 1 leu - 50.000 buc. pt cupiura de 5 lei - 20.000 buc. pt cupiura de 10 lei - 30.000 buc. pt cupiura de 50 lei - 50.000 buc. pt cupiura de 100 lei - 50.000 buc. pt cupiura de 200 lei - 20.000 buc.

Număr anunț
DA28556949
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
SILCO-H SRL (CUI 4466403)
Cod CPV
30199760-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat