Atribuită Cumpărare directă

Capace din carton pentru transport bani, la marimea bancnotei. La pretul de catalog NU se adauga cota de 19%TVA pt AJFP Mures Cupiura 200 - 800 buc, 100 - 6000 buc. 50 - 4000 buc.

Număr anunț
DA28513601
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
SILCO-H SRL (CUI 4466403)
Cod CPV
30199760-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296 RON
Valoare atribuită
1.296 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296 RON

din 1.296 RON estimat