Atribuită
Cumpărare directă
Specia U.M. Buc. U.M Plante garantate Preţ RON Preț RON total fără TVA / tavă fără TVA/U.M. Pelargonium interspecific Xtreme Night tavă 10 126(125) 229.36 2293.60 Pelargonium interspecific Galaxy Red tavă 10 126(125) 229.36 2293.60 Pelargonium zonal. TREND Red tavă 5 126(125) 210.77 1053.85 Pelargonium zonal. ECO Friesia tavă 4 126(125) 210.77 843.08 Transport inclus.
- Număr anunț
- DA28658983
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
- Cod CPV
- 03121100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.484 RON
- Valoare atribuită
- 6.484 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.