Atribuită Cumpărare directă

ULEI AMESTEC MOTOR 2 TIMPI 1 L ENERGO ZZ - 5 buc la pretul de 20.17 lei/buc - cf. referat 13960/28.07.2021- Cimitir Eternitatea

Număr anunț
DA28499325
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat