Atribuită
Cumpărare directă
AUTOCUT 46-2 TAMBUR CU FIR STIHL - 28 buc la pretul de 82.45 lei/buc - ( 25 buc - cf. referat 13830/27.07.2021 -Administrare Spatii Verzi + 3 buc -cf. referat 13960/28.07.2021- Cimitir Eternitatea) ; REZERVA TRIMMER 3.0X280 M GALBENA ENERGO ZZ - 3 buc la pretul de 999.84 lei/buc -cf. referat 13960/28.07.2021- Cimitir Eternitatea
- Număr anunț
- DA28499277
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.608 RON
- Valoare atribuită
- 2.608 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.